Zapraszamy na spływy kajakowe rzekami Roztocza i Podkarpacia. To nasza rodzinna firma wprowadziła na Roztoczu marketingowe spływy rzeczne, mamy więc olbrzymie doświadczenie. Organizujemy spływy dla grup zorganizowanych - np wycieczek szkolnych, imprez integracyjnych, kolonii i indywidualnych turystów. Posiadamy kajaki dwuosobowe (z miejscem dla dziecka) i jednoosobowe. Pływamy na wielu trasach na rzekach Wieprz, Tanew, Bukowa, Huczwa i innych. Naszą specjalnością jest możliwość transportu uczestników spływu z domów wczasowych, organizacja wyżywienia na spływie, transport bagaży i pełna obsługa spływu - z przewodnikiem lub bez. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Na Wieprzu najczęściej pływany jest odcinek z Hutek do Bondyrza -2 godz, lub dalej do drugiego Młyna -4godz., albo do Guciowa -6godz. Potem na rzece jest niespławny odcinek rezerwatowy do Obroczy - gdzie trzeba przewieść kajaki, a potem można płynąć do Zwierzyńca 2godz, do Bagna -4godz, do Szczebrzeszyna -6godz.

 

Na Tanwi spławny jest odcinek z Paar do Rebizantów-2 godz z metą na słynnych Szumach, odcinek rezerwatowy - 7 godzin bardzo wymagający - wiele przenosek - tylko dla zawodowców, z Borowych młynów do Borowca 3 godz, z Borowca do Osuch - 3 godz, z Osuch do Pisklaków -3godz, z Pisklaków do Króli 3 godz, z Króli do Wólki Bilskiej 3 godz, z Wólki do Harasiuk 3 godz, z Harasiuk do Ulanowa 4 godz.

 

Jak widać z opisu łatwo na Tanwi zorganizować spływ kilkudniowy, z noclegami w namiotach lub z dowozem na kwatery.